Želdatlon 7.6.2019

9.6.2019 | Autor: BePositive s.r.o.

Dne 7. 6. 2019 se konal druhý ročník Želdatlonu (celoškolního triatlonu) v prostorách přerovské Laguny. Žáci byli rozděleni do čtyř kategorií podle věku a ve svých kategoriích vytvořili skupinky, které musely obsahovat jednoho cyklistu, jednoho bruslaře, jednoho běžce a jednu dospělou osobu na rozběh. Trasy pro jednotlivé kategorie nabíraly různých obtížností. Velký počet závodníků nás velmi potěšil a ještě větší radost nám udělali rodinní příslušníci, kteří se do závodu zapojili, jako nezbytní asistenti při předávkách nebo jako fandící podpora jednotlivých týmů. V tomto ročníku všechny rozběhy dospělých absolvovali ze ZŠ odrostlí hokejisté a zástupci z řad hokejistů mužů teamu HC Zubr. Celý den se úžasně vyvedl, počasí nám i tentokrát přálo, nálada byla víc než výborná. Všichni se těší na další ročník.
Další fotografie zde.

Galerie: Želdatlon 4 7.6._2019