Vánoční jarmark 12.12.2019

13.12.2019 | Autor: BePositive s.r.o.

Již se na naší škole stalo tradicí, že každý rok pořádáme akci s názvem Vánoční jarmark. A tak se i letos 12. prosince provoněly chodby cukrovím, prosvítily světlem svíček a rozehrála se vánoční hudba.
Na pódiu před školou se vystřídali hudebníci, zpěváci i tanečníci z řad žáků prvního a druhé stupně v doprovodu svých vyučujících. Na školních chodbách vyrostl trh se spoustu krásných výrobků, ale i vánoční dílničky, kde se návštěvníci pouštěli do vlastní tvorby předmětů s motivy nadcházejících svátků.
Díky šikovným rukám rodičů našich žáků se zde dalo zakoupit téměř vše - svícny, svíčky, vánoční ozdoby, cukroví, šperky, vánoční věnce a nejrůznější dekorace.
A kdo nechtěl nakupovat, ten si mohl nechat vytvořit fotografii na vánoční téma v našem foto-koutku, výtěžek z něj poputuje na charitativní akci s názvem Ježíškova vnoučata a snad zpříjemní letošní svátky i dalším lidem.
Atmosféra panovala skutečně vánoční a všichni jsme si letošní jarmark moc užili a už teď se těšíme na příští rok. Velké poděkování patří všem, kdo se jakýmkoli způsobem podíleli na zdařilém průběhu celé akce.

Galerie: Vánoční jarmark 12.12._2019