Soutěž v recitaci jednotlivců pro žáky ZŠ

12.3.2017 | Autor: BePositive s.r.o.

V pátek 3. března se ve Středisku volného času Atlas - Bios konala soutěž v recitaci jednotlivců pro žáky ZŠ a odpovídajících ročníků gymnázií. V každé ze čtyř soutěžních kategorií předvedlo své texty 20 - 24 soutěžících, z nichž ti nejlepší postupují do krajského kola (kromě nejmladší I. kategorie ).  Naši školu reprezentovaly v I. kategorii Kristýnka Tomišková (3.B), v II.  Karolína Kulíšková, ve 3. Anna Peluhová (6.B) a v IV. kategorii Tereza Jemelková (9.A).
Nejlépe v konkurenci dalších soutěžících obstála Kristýnka Tomišková, která obsadila nádherné 3. místo a patří jí největší gratulace.
Všem soutěžícím (i těm ve školním kole) děkujeme za jejich snahu a čas, který věnovali recitačnímu zvládnutí soutěžních textů.

Galerie: Soutěž v recitaci jednotlivců pro žáky ZŠ_2017