Pojď hrát hokej - 24.9.2019

24.9.2019 | Autor: BePositive s.r.o.

Do MEO arény opět po roce dorazila v úterý akce Týden hokeje. Cílem celorepublikové náborové akce Týden hokeje, která je součástí projektu Pojď hrát hokej, je hledat stále nové nástupce současné generace dospělých hráčů a podpora výchovy nových opor.
Celá akce odstartovala v 16:30 prezentací u vstupu na zimní stadion, kde byly rodiči vyplněny přihlašovací formuláře a děti obdržely reprezentační dres i drobné dárky. Pod vedením trenérského týmu a mládežnických hráčů z řad ZŠ Želatovská, kteří pomáhali ze všech sil, poté vyjely na ledovou plochu.
Účastníci akce Pojď hrát hokej byli rozděleni do několika skupin a postupně si vyzkoušeli bruslení, práci s holí, vedení puku, střelbu na bránu a v hodně bohaté nabídce tréninku nechyběly také hry s míčky. Spousta dětí ukázala, že jsou na ledě skoro jako doma, ostatní k prvním krůčkům použily připravené hrazdičky. Všem pomáhali žáci naší školy i jejich bývalý spolužáci.
Akci si všichni pořádně užili.

Galerie: Pojď hrát hokej - 24.9._2019