Okresní kolo ve vybíjené 16.5.2018

17.5.2018 | Autor: BePositive s.r.o.

Ve středu 16.5.2018 proběhlo okresní kolo ve vybíjené, kde naše obě družstva (dívek i chapců) postoupila z kola okrskového. V kategorii dívek nastoupily mimo naše hráčky, hráčky ze ZŠ U Tenisu, ZŠ 1. Máje z Hranic, ZŠ Svisle a ZŠ Velká Dlážka. Holky předvedly krásný výkon, kdy ze čtyř odehraných turnajů dokázaly třikrát suverénně vyhrát. Pouze v posledním turnaji podlehly soupeřkám ze ZŠ Velké Dlážky. Celkově tak obsadily 2. místo.

V kategorii smíšených družstev nastoupily týmy ze  ZŠ U Tenisu, ZŠ Kojetín, ZŠ Všechovice a ZŠ 1. Máje z Hranic. Chlapci zaznamenali dvě prohry a dvě výhry. Tento výkon jim nakonec z hlediska počtu vybitých hráčů zajistil taktéž 2. místo. I když se nám nepodařilo postoupit do kola krajského, všem žákům, kteří reprezentovali naši školu děkujeme!

Galerie: Okresní kolo ve vybíjené 16.5._2018