Okresní kolo v minifotbale - 15.10.2019

16.10.2019 | Autor: BePositive s.r.o.

Dne 15. 10. 2019 se naše škola zúčastnila okresního kola v minifotbale, který se konal na přírodní trávě FK Přerov. Dostalo se zde 5 týmů z okrskových kol a tedy školy U Tenisu, Kojetín, Hranice, Lipník a naše škola. Utkání se hrála 2x12 minut a každý hrál proti každému. My sice prohráli první zápas s favoritem ze ZŠ Tenis 3:1, ale byl to náš nejlepší výkon. Další zápasy už nebyly tak dobré a jediný vyhraný zápas byl až ten poslední se soupeřem z Kojetína. Celkově jsme se tedy umístili na 4 místě.
Naši školu reprezentovali tito hráči: Kolařík Ondřej, Kuča Filip, Hanák Jan, Svozil David, Školoudík Daniel, Kosek Filip, Holík Lukáš, Pochyla Josef, Rejhon Matyáš, Cedrik Széll, Buršík David, Plchot Matyáš, Mašek Martin, Pečinka Tomáš.
Všem děkujeme za reprezentaci školy.