Naši přírodou - Na vítězné vlně

29.1.2019 | Autor: BePositive s.r.o.

V úterý 29. ledna se žáci naší školy zúčastnili jednoho z vyřazovacích kol tradiční soutěže Naší přírodou v nově zrekonstruované budově BIOSu.
Jako každý rok se soutěžilo ve 4 oborech: společenstvo lesa, společenstvo vody, společenstvo polí, luk a pastvin a společenstvo lidských sídlišť. Jak starší, tak mladší žáci se utkali se stejně starými soupeři z různých škol přerovského okresu.
V kategorii starších žáků nás reprezentovala čtveřice osmáků - Tereza Rabinová, Oto Fialík, Ondřej Kosička a Jakub Miklasinski, všichni z 8.A. Po těžkém boji obsadili tři čtvrtá a jedno třetí místo.
Do kategorie mladších žáků byla nominována čtveřice Jan Hanák, Adam Raška, Radim Pospíšil a Jakub Galnor, všichni ze 7.B. Přestože pro všechny čtyři soutěžící to byla premiéra, vedli si více než zdatně a navázali na úspěchy našich žáků v předchozích letech. Dvě druhá a dvě první místa mluví sama za sebe.
K dosaženým umístěním všem gratulujeme a vítězům Adamovi a Kubovi, kteří postupují do finále, přejeme opět mnoho štěstí.
Mgr. Vlasta Hlobilová

Galerie: Naši přírodou - "Na vítězné vlně"_2019