Konverzace v anglickém jazyce - nový předmět pro naše žáky

19.9.2018 | Autor: BePositive s.r.o.

V letošním školním roce jsme na ZŠ Želatovská otevřeli nový předmět s názvem Konverzace v anglickém jazyce. Díky spolupráci s Pedagogickou fakultou Univerzity Palackého máme novou posilu pedagogického sboru. Jmenuje se Steve Morris a pochází z Kanady. Naši žáci mohou tedy v tomto volitelném předmětu konverzovat s rodilým mluvčím a tak se ve svých znalostech anglického jazyka zdokonalovat více než kdy jindy. Celá výuka probíhá v malých komunitních kruzích, které čítají okolo deseti žáků, aby každý žák měl dostatečný prostor se vyjádřit. V Olomouckém kraji jsme si takto vydobyli prvenství mezi základními školami a posunuli úroveň výuky anglického jazyka na vyšší level. Takže: Do you speak English?

Galerie: Konverzace v anglickém jazyce_2018