Informace pro rodiče 27.2.2024

29.2.2024 | Autor: PhDr. Pavel Opatrný

Vážení rodiče,

dne 26. února 2024 byl na naší škole potvrzen jeden případ výskytu infekčního onemocnění roztočem zákožkou svrabovou. Škola neprodleně kontaktovala KHS pracoviště Přerov a dle jejich pokynů provedla všechna nařízená opatření v příslušné třídě. Ostatních žáků školy (tj. všech tříd mimo třídu s potvrzeným výskytem) se dle sdělení KHS pracoviště Přerov žádná omezení netýkají. Dále žádáme rodiče, aby věnovali pozornost pouze sdělení na stránkách školy nebo ze strany třídních učitelů – informace na facebooku, osobních profilech apod. nejsou informacemi oficiálními, často jsou přímo nepravdivé či zavádějící a představují maximálně osobní názory svých autorů. Jakmile budou k dispozici nějaké nové informace (budou-li jaké), bude škola zákonné zástupce bezodkladně informovat.