Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Želatovské sněhohraní 17.2.-21.2.2014
20.02.2014 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Letos už počtvrté uspořádala naše škola  ŽELATOVSKÉ SNĚHOHRANÍ.
Tři učitelky opět vytáhly instruktorské licence a týden se věnovaly společně s dalšími dvěmi instruktorkami 44 dětem, v rozmezí od 1. do 5. třídy. Sněhu jsme si užívali na Trojáku, tento areál byl vybrán kvůli vzdálenosti, ale hlavně kvůli sněhovým podmínkám v této nesněhové lyžařské sezóně.
A výsledek? Všechny děti se naučily základům lyžování a mezi snowboarďáky po tomto týdnu přibylo dalších 7 borců. Věříme, že tato úspěšná akce opět získala pár milovníků bílého sportu a že si děti užily tento týden s pohybem a na čerstvém vzduchu. Pár fotek můžete vidět zde.