Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Ze zákulisí in-line hokeje
11.05.2014 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

V úterý 6. května se mohli žáci hokejových tříd ZŠ Želatovská seznámit se zákulisím sportu, který získává v posledních letech na popularitě. Je velmi podobný hokeji, kterému se kluci věnují, jen je potřeba vyměnit ostré nože za kolečka. O svých zkušenostech s  hraním in line hokeje v lize i v reprezentaci se přišli s žáky podělit držitelé mnoha madailí z mistrovství světa i ze světových her Lukáš Cik, Jakub Cik, Stephan Davis a Mikuláš Zbořil. Otázka stíhala otázku a čas určený na besedu rychle uběhl. Na závěr došlo i na společné focení a žáci si mohli zblízka prohlédnout jak medaile, tak i reprezentační dresy.
Mgr. Vlasta Hlobilová

Zobrazit fotky