Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Veletrhu minifirem a minipodniků na Výstavišti Flóra Olomouc 19.6.2015
20.06.2015 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Podnikatelský kroužek, který na naší škole vznikl díky projektu ROPOZ - Rozvoj podnikatelských znalostí, schopností a dovedností žáků, a který tvoří na naší škole vybraní žáci 6. a 7. tříd se vypravil zhodnotit a prezentovat své celoroční úsilí na Veletrh minifirem a minipodniků do Olomouce. Naši žáci se svými minipodniky - LIGHT, COOKIES a PRESENT prodávali muffiny, svíčky a dárkové tašky. O výrobky byl obrovský zájem z řad přítomných a tak prodáno bylo za necelé dvě hodiny. Všem zúčastněným děkujeme a doufáme, že se podaří udržet tradici výroby těchto výrobků na naší škole.

Zobrazit fotky