Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci

Menu

Důležité informace

12.04.2018

Seznam zapsaných žáků do 1. tříd na základní škole ZŠ Želatovská pro školní rok 2018/2019 naleznete zde.

03.04.2018

S platností od 1.4.2018 je v rámci školní Wi-Fi sítě zakázán přístup na vybrané sociální sítě (Facebook, Twitter, ..) a jíné internetové stránky, které primárně neslouží k získávání informací potřebných k výuce. Toto opatření je v souladu s nařízením EU týkající se GDPR.

15.09.2016

09.09.2016

08.09.2016

13.06.2016

Fotogalerii z Akademie k 60. výročí školy můžete shlédnout zde. Jednotlivé fotografie je možné si objednat přímo u Flashfoto Gebauer.

12.06.2016

11.06.2016

Vybrané fotogalerie z akcí naší školy můžete také sdílet v plné velikosti na serveru: http://zelatovska.rajce.idnes.cz/

ARCHIV
Vánoční jarmark na ZŠ Želatovská nově
16.12.2013 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Tradiční vánoční setkání dětí a příznivců ZŠ u rozsvíceného vánočního stromu probíhalo 12. prosince jiným způsobem než v minulosti. V nasvětlených prostorách před budovou školy se na vyvýšeném pódiu odvíjel příběh o narození Krista. Během děje protknutého zpěvem, recitací a tanečními vystoupeními si mnoho dětí především z 1.stupně vyzkoušelo, jak chutná ostrý svit reflektorů a „prkna, jež znamenají svět“. Po tomto programu se budova školy otevřela hostům, kteří oceňovali vánoční výzdobu školy, soutěže pro děti, spoustu krásných výrobků na jarmarku, ale i vánoční dílničku, kde se návštěvníci pouštěli do vlastní tvorby předmětů s motivy nadcházejících svátků. Bylo potěšující, že se přišli podívat, zavzpomínat si i tak trochu se pochlubit mnozí bývalí žáci školy. Naše velké poděkování patří všem, kdo se jakýmkoli způsobem podílel na zdařilém průběhu celé akce.
Kompletní fotogalerie na na zelatovska.rajce.idnes.cz ke shlédnutí zde.

Zobrazit fotky