Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Vánoční jarmark na ZŠ Želatovská nově
16.12.2013 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Tradiční vánoční setkání dětí a příznivců ZŠ u rozsvíceného vánočního stromu probíhalo 12. prosince jiným způsobem než v minulosti. V nasvětlených prostorách před budovou školy se na vyvýšeném pódiu odvíjel příběh o narození Krista. Během děje protknutého zpěvem, recitací a tanečními vystoupeními si mnoho dětí především z 1.stupně vyzkoušelo, jak chutná ostrý svit reflektorů a „prkna, jež znamenají svět“. Po tomto programu se budova školy otevřela hostům, kteří oceňovali vánoční výzdobu školy, soutěže pro děti, spoustu krásných výrobků na jarmarku, ale i vánoční dílničku, kde se návštěvníci pouštěli do vlastní tvorby předmětů s motivy nadcházejících svátků. Bylo potěšující, že se přišli podívat, zavzpomínat si i tak trochu se pochlubit mnozí bývalí žáci školy. Naše velké poděkování patří všem, kdo se jakýmkoli způsobem podílel na zdařilém průběhu celé akce.
Kompletní fotogalerie na na zelatovska.rajce.idnes.cz ke shlédnutí zde.

Zobrazit fotky