Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Vánoční jarmark 14. prosince 2017
17.12.2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Na naší škole se již stalo tradicí, že každý rok pořádáme akci s názvem Vánoční jarmark. A tak se i letos provoněly chodby cukrovím, prosvítily světlem svíček a rozehrála se vánoční hudba. Na pódiu před školou se vystřídali hudebníci, zpěváci i tanečníci. Na školních chodbách vyrostl trh, který by mohl konkurovat i těm na náměstích. Díky šikovným ručkám rodičů našich žáků se zde dalo zakoupit téměř vše - svícny, svíčky, vánoční ozdoby, cukroví, šperky, vánoční věnce a nejrůznější dekorace. A kdo nechtěl nakupovat, ten si mohl zasoutěžit nebo se zúčastnit vánočních dílniček. Atmosféra panovala skutečně vánoční a všichni jsme si letošní jarmark moc užili a už teď se těšíme na příští rok.

Zobrazit fotky