Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Turnaj základních škol ve florbalu na Tenisové hale v Přerově
19.04.2015 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Dne 17. 4. se konal na Tenisové hale v Přerově turnaj základních škol ve florbalu. Naše škola byla zastoupena ve všech kategoriích. Za mladší žáky hráli: Václav Raška, Pavel Zeman, Radim Kolařík, Filip Chytil, Tomáš Hanák, Daniel Ministr, Stanislav Svozil a Matyáš Gréč, který byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Mladší žákyně sbíraly zkušenosti na turnaji ve složení: Adéla Jandová, Markéta Vojtková, Vendula Mašíčková, Zuzana Madudová, Jana Kornelová a Barbora Bůšková. V kategorii starších žáků nás výborně reprezentovali: Jakub Hradil, Jan Pelant, Jan Foltas, Josef Hostášek, Martin Tvarog, Radek Pospíšil, Adam Skřeček a Aleš Paulovič. Za starší žákyně hrály: Andrea Plhalová, Nikola Jančová, Petra Mužíková, Veronika Polívková, Jana Chmelíková, Barbora Vaníčková, Tereza Vlková a Andrea Dokoupilová. Soutěž probíhala současně na dvou hřištích a na obou jsme slavili vítězství. Starší žáci se stejně jako mladší žáci umístili na 1. místě. Starší žákyně  byly 3. a mladší žákyně 5. Všem děkujeme za reprezentaci školy a pěkný sportovní výkon.

Zobrazit fotky