Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Ti nejlepší v kraji!
13.12.2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

V úterý 12. prosince 2017  se družstvo starších chlapců (8.-9. tříd) z naší školy zúčastnilo Krajského kola, které se konalo v Hranicích na Moravě. Krajského kola se zúčastnilo celkem 5 týmů. Hrálo se systémem každý s každým, kdy úroveň hry po předchozích kolech opět narostla. V 1. zápase jsme porazili tým z Olomouce 4:0. V utkání druhém jsme zvítězili nad týmem z Bělé pod Pradědem 4:1. Naše třetí vítězství proti Šumperku potvrdilo skóre 3:0. Náš poslední zápas, proti soupeřům z Prostějova ukázalo opět, jakou neskutečnou formu kluci mají- a to výsledkem 3:1.
Naši školu reprezentovali – Mužík Adam, Petráš Marek, Ryšavý Martin, Svozil Stanislav, Ministr Daniel, Tarnoczy Patrik, Brázda Vladimír, Holík Adam, Hlávka Tadeáš, Štíbr Miroslav, Kaprál Zdeněk, Suchánek Tomáš.
Kluci si zasloužili nejen celkové 1. místo, ale také další postup!
Děkujeme a GRATULUJEME…

Zobrazit fotky