Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Starší žáci postupují do krajského kola!
30.11.2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Po úspěšně zvládnutém okrskovém kole vyrazili naši starší žáci (8.-9. tříd) ve středu 29.11.2017 do Hranic, kde se sešlo pět nejlepších florbalových týmů našeho okresu. I tentokrát ukázali, že jejich herní zkušenosti jsou zdaleka ty největší!
První zápas jsme odehráli se ZŠ U Tenisu, kdy naše úvodní vítězství žáci stvrdili výsledkem 5:0. V druhém zápase proti lipenskému gymnáziu zaznamenali výhru v podobě 6:1. V zápase třetím to bylo však dramatičtější! "Match" proti Gymnáziu Jakuba Škody ukázal, že obhájit výhru nebude zadarmo! Zápas s GJŠ skončil remízou 1:1 a všem bylo jasné, že ve finále rozhodne celkový počet střelených gólů. V našem posledním zápase proti ZŠ 1. Máje z Hranic byla tedy důležitá taktika s opravdu co největším nasazením a tahem na branku. Za jedinečné divácké atmosféry , o kterou se zasloužili žáci naší školy i včetně pana ředitele, kluci nakonec dokázali tento zápas zakončit famózním skóre 10:0.
A co to znamená? 1. místo a další postup! Tentokrát do krajského kola, které proběhne 12.12.2017 opět v Hranicích.

Zobrazit fotky