Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Slavnostní vyřazování žáků 9. tříd 2015
25.06.2015 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Ve velmi slavnostní atmosféře proběhlo ve středu 24. 6. 2015 vyřazování žáků 9. ročníku v Klubu Teplo. Mezi tyto již mladé muže a mladé dámy v neobvyklých oděvech přišli jejich rodiče, prarodiče či sourozenci, ale i jejich přátelé. Někteří kamarádi seděli na sedadlech, ale mnozí se aktivně zúčastnili bohatého programu. A tak vedle recitátorů Lukáše Rosičky, Andrey Barboříkové, Báry Vaníčkové, kytaristy Honzy Krátkého a zpěvačky Aničky Odložilíkové, „plavkyň z 6. B a „Afričanů“ z 3. B zasvítily výkony Four Roses, Hedviček A, Fantasy i D2Dance . Poděkování patří i technické četě u PC a zvláště moderátorkám Nikole Jančové a Andrei Plhalové.
Všem deváťákům přejeme krásně prožité prázdniny a v září šťastný začátek na nových působištích.

Zobrazit fotky