Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Slavnostní přivítání prvňáčků
04.09.2016 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

1. září 2016 je datem premiéry našich prvňáčků v roli školáků. Tento den se tak zařadí k významným mezníkům v životě dětí, jako je první vědomý úsměv, zablýsknutí prvního zoubku, první nejistý krůček, první slůvko…
Nastrojení prvňáčci se spolu se svými rodiči, prarodiči i sourozenci sešli před školou, kde proběhlo slavnostní přivítání. Všechny přivítala jménem školy žákyně devátého ročníku Markéta Vojtková. Pan ředitel školy Mgr. Přemysl Dvorský, Ph.D. popřál dětem hodně školních úspěchů i radosti z učení.
Své mladší kamarády přišli pozdravit i deváťáci, kteří dětem předali kornouty s dobrotami a drobné dárky. Následně se prvňáčci špalírem žáků přesunuli do svých slavnostně vyzdobených tříd, kde prožili první minuty se svou třídní učitelkou. A tak už mají svůj velký den za sebou. Jak vše probíhalo, si můžete prohlédnout níže.

Zobrazit fotky