Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
ŠKOLSKÝ POHÁRU ČESKÉ POJIŠŤOVNY 2013/2014 VE FLORBALE - 4. MÍSTO
05.05.2014 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

BYLY SLZY, ZKLAMÁNÍ, snad i VZTEK - ALE POZOR  !!!  NAŠE  ŠKOLA JE V  ČESKÉ REPUBLICE NA 4. MÍSTĚ MEZI VŠEMI ZÁKLADNÍMI ŠKOLAMI, KTERÉ SE ZÚČASTNILY ŠKOLSKÉHO POHÁRU ČESKÉ POJIŠŤOVNY 2013/2014 VE FLORBALE

29. 4. – 30. 4. 2014 probíhala v Praze finálová utkání 6 nejlepších týmů z celé České republiky. Naši kluci 2 dny urputně bojovali, nechali na hřišti spoustu sil, potu, energie – a přesto se od nich v posledním zápase odvrátilo štěstíčko a skončili na nevděčném bramborovém místě.

Podali výborné výkony a skvěle reprezentovali naši školu, jedná se o tyto žáky 4. a 5. třídy: Stanislav Svozil, Tomáš Suchánek, Patrik Tarnoczy, Daniel Ministr, Martin Ryšavý, Vladimír Brázda, Adam Holík, Tadeáš Hlávka, Miroslav Štíbr, Zdeněk Kaprál, Šimon Nesvadba, Radim Hradil, Dušan Grmela.

Zobrazit fotky