Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Škola v přírodě - Jeseníky, Malá Morávka - Hotel Neptun , 16.6. - 20.6. 2014
25.06.2014 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Prožili jsme týden v krásném prostředí Malé Morávky.
Po příjezdu a ubytování jsme se vydali na prohlídku okolí hotelu. V lese jsem našli potok s mlýnky, stavěli jsme z přírodnin. V dalších dnech jsme navštívili obec Karlov, muzeum Kapličkový vrch a Schindlerovu stodolu. Jeden den jsme měli sportovní soutěže a večer stezku odvahy. Také jsme opékali špekáčky, hráli různé hry a tancovali při diskotéce. Největším zážitkem byl výlet na Praděd, kde jsme se podívali na Jeseníky z rozhledny. Zpáteční cesta vedla kolem Bílé Opavy do Karlovy Studánky.
Moc se nám líbilo ubytování v hotelu.
Ve škole v přírodě se nám líbilo, ale už jsme se těšili domů.

Zobrazit fotky