Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Setkání s Martinem Zaťovičem
08.06.2014 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Jaké to je být v kabině s Jaromírem Jágrem? Je reprezentační trenér Růžička přísný? Jste spíše šťastný nebo více smutný ze čtvrtého místa na letošním mistrovství světa? Takové a spoustu dalších otázek na tělo dostával ve středu 4. 6. v tělocvičně školy kapitán extraligového týmu Energie Karlovy Vary a reprezentant ČR na Mistrovství světa v hokeji Martin Zaťovič. Zavzpomínal také na svá školní léta na ZŠ Želatovská a na své hokejové začátky pod vedením trenérů Dočkala a Verlíka.
Kompletní fotogalerii si můžete prohlédnou zde.

Na závěr besedy došlo i na autogramiádu a focení.
Nám nezbývá než Martinovi poděkovat za nevšední zážitek, do další sezóny  popřát mnoho hokejových úspěchů a věřit, že mu na příštím mistrovství, které se bude konat v Praze, budeme moci opět fandit a držet palce.
Vlasta Hlobilová

Zobrazit fotky