Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Přerov získal v Poháru ředitele ZŠ Želatovské opět medaili
08.01.2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Ve dnech 28. a 29. prosince 2016 proběhl vánoční turnaj „O pohár ředitele hokejové základní školy Želatovská“. Stejně jako v předcházejících letech se přerovští Zubři 5. a 6 tříd utkali s řadou soupeřů od nás i ze Slovenska (HCM Warrior Brno, HC Košice, HC Frýdek-Místek, LHK Jestřábi Prostějov, HK ŠKP Poprad)  a zabojovali o nejvyšší metu. Ve finále s týmem Warrior Brno po vypjatém závěru, ve kterém srovnávali na 2:2 v posledních 30ti sekundách nakonec podlehli na nájezdy a pro Přerov vybojovali stříbro. Všem mladým hokejistům děkujeme za vynikající reprezentaci města a školy.

Zobrazit fotky