03.04.2018

15.09.2016

09.09.2016

08.09.2016

Předkola školského florbalu starších a mladších žáků a žaček
16.11.2015 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

V minulém týdnu se odehrála předkola školského florbalu starších a mladších žáků a žaček. Naše škola přihlásila družstva do všech kategorií.  Ze všech skupin se postupovalo z prvního a druhého místa. V dívčích kategoriích jsme skončily na třetím (starší žačky) a čtvrtém místě (mladší žačky). Chlapecké týmy obsadily první místa a postupují do dalšího kola, které bude v Hranicích.

Sestavy:
Dívky / mladší: Hlobilová A., Kosková N., Patalová G., Němčáková A., Mullerová M., Marková V., Vymazalová V.,
Starší: Vlková T., Boháčová E., Dokoupilová A., Nováková K., Marková D., Horáková K., Procházková E., Jandová A., Kornelová J., Rábová N.,
Chlapci / mladší: Brázda V., Ministr D., Ryšavý M., Suchánek T., Svozil S., Tarnoczy P., Hlávka T., Holík A., Hradil R., Kaprál Z., Štíbr M., Cagaš M.,
Starší: Barveníček J., Indrák D., Kuba D., Mlčák J., Mohapl M., Mrázek J., Pospíšil R., Skřeček A., Šafránek J., Dobša D., Postava M.,