Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Pohár rozhlasu - atletická soutěž - na stadionu SK Přerov
14.05.2014 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Dne 13. 5. 2014 se konal Pohár rozhlasu - atletická soutěž - na stadionu SK Přerov. Naše družstva obsadila 6. místo v kategorii ml. žákyň, starších žáků a starších žákyň, 7. místo v kategorii ml. žáků.
Nejlépe si na soutěži vedli tito žáci: Stanislav Jemelka získal 2. místo ve skoku dalekém - výkon 545 cm, 3. místo Denis Šťastný ve vrhu koulí (výkon 10,48 m), Petr Mackovík 5. místo ve skoku do výšky (výkon 157 cm). Štafeta ve složení: Jiří Jemelka, Stanislav Jemelka, Denis Šťastný a Ladislav Hájek obsadila 4. místo.

V kategorii ml. žáků získal Ladislav Mirga 5. místo ve skoku do dálky výkonem 4,10 m. Daniel Indrák skočil 4,08 m a obsadil v téže soutěži 6. místo. Štafeta ve složení: Karel Plášek, Martin Tvarog, Daniel Indrák a Martin Baran se umístila na 6. místě.
Z mladších dívek si vedla nejlépe Eva Procházková, která v hodu míčkem získala 4. místo (výkon 41,02 m) a Eva Boháčová, která ve skoku dalekém obsadila výkonem 3,86 m - 7. místo.
V kategorii starších dívek si vedla nejlépe Andrea Plhalová - 1. místo ve skoku do dálky (výkon 4,42 m) dále Jana Chmelíková: 2. místo v běhu na 60 m - čas 8,74 s a také 4. místo ve skoku do výšky (135 cm). Štafeta ve složení: Andrea Plhalová, Jana Chmelíková, Denisa Šídová a Petra Mužíková vybojovala 3. místo.
Pořadí ostatních závodníků je vyvěšeno u kabinetu TV. Všem závodníkům, kteří se účastnili těchto závodů a podali výborné výkony, patří poděkování za reprezentaci naší školy.

Zobrazit fotky