Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Pohár rozhlasu 2015
16.05.2015 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Dne 14. 5.2 015 se konalo v Přerově okresní finále v  atletice,  Pohár rozhlasu. Soutěže se zúčastnily základní školy a gymnázia přerovského regionu. Naši školu reprezentovali žáci: Denis Vohrabal, Daniel Macošek, Jan Fencl, Tomáš Krupa, Šimon Komínek, Lukáš Kozák, Lukáš Rosička, Ladislav Mirga, David Malík a Jaroslav Peluha. Starší žákyně nastoupily na závod ve složení: Andrea Plhalová, Jana Chmelíková, Nikola Jančová, Eva Boháčová, Barbora Vaníčková, Petra Pospíšilová, Denisa Šídová, Kateřina Horáková, Klára  Nováková a  Petra Mužíková.

Lépe si vedlo družstvo dívek, obsadily 7. místo, hoši skončili  devátí. V jednotlivcích podali nejlepší výkony tito žáci a žákyně: 2. místo Denisa Šídová ve vrhu koulí, 3. místo štafeta dívek ve složení (Mužíková, Chmelíková, Jančová a Plhalová), 3. místo Ladislav Mirga v hodu míčkem, 4. místo Andrea Plhalová ve skoku do dálky, 6. místo Jana Chmelíková v běhu na 60 m a 7.  místo Kateřina Horáková ve skoku do dálky.
Všem žákům děkujeme za pěkné sportovní výkony a reprezentaci školy.