Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Okrskové kolo v malé kopané na hřišti SK Spartak Přerov
27.09.2013 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Dne 26.9.2013 se konalo okrskové kolo v malé kopané na hřišti SK Spartak Přerov. Tohoto turnaje se zúčastnilo 5 škol. Naši školu reprezentovali tito žáci: Jiří Jemelka, Stanislav Jemelka, Petr Pospíšil, Tomáš Kornel, Matouš Grigárek, Michal Hotěk, Denis Štˇastný, Adam Horký, Ladislav Hájek, Petr Mackovík, Lukáš Hlobil a Dominik Cagaš.

Ve 4 zápasech jsme 3 krát zvítězili, a to nad ZŠ Horní Moštěnice 9:1, nad GJB 12:0, nad ZŠ Tenis 2:1 a remízovali jsme se ZŠ Za mlýnem 3:3. Našim nejlepším střelcem branek byl Jiří Jemelka, který ve spolupráci s celým týmem nasázel soupeřům 12 gólů. Těmito výsledky jsme si zajistili postup do okresního finále v Hranicích a také 1. místo na tomto turnaji.