Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Okrskové kolo starších dívek ve florbale 4.11.2014
13.11.2014 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Ve úterý  4.11. 2014 se konalo v Přerově okrskové kolo starších dívek ve florbale. Turnaje se účastnilo 5 škol:  G JŠ, ZŠ U TENISU, ZŠ SVISLE, ŽŠ ZA MLÝNEM a ZŠ ŽELATOVSKÁ. Naše škola si vedla nejlépe.

Ve složení Veronika Polívková, Nikola Jančová, Petra Mužíková, Andrea Plhalová, Jana Chmelíková, Barbora Vaníčková, Eva Boháčová a Dominika Marková neutržily ani jednu porážku a velmi dobře skórovaly. Děvčata hrála s velkým nasazením, dobře kombinovala, výborně bránila i útočila. Velká pochvala také náleží brankářce. Do dalšího kola, a to okresního, jim přejeme hodně zdaru, přesnou střelbu a opět výborné skóre.

Zobrazit fotky