Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Okrskové kolo dívek ve florbale
08.11.2013 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Ve středu 6.11. 2013 se konalo v Přerově okrskové kolo dívek ve florbale. Turnaje se účastnilo 6 škol: GJŠ, G JANA BLAHOSLAVA, ZŠ U TENISU, ZŠ SVISLE, ŽŠ ZA MLÝNEM a ZŠ ŽELATOVSKÁ.
Naše škola si vedla nejlépe.

Ve složení Veronika Polívková, Nikola Jančová, Petra Mužíková, Andrea Plhalová, Jana Chmelíková, Andrea Machalíková, Barbora Vaníčková a Denisa Šídová neutržila ani jednu porážku, dokonce v oslabení při vyloučení naší hráčky ještě skórovala. Děvčata hrála s velkým nasazením, dobře kombinovala, výborně bránila i útočila. Je také nutno pochválit i brankářku.
Do dalšího kola, a to okresního, jim přejeme hodně zdaru, přesnou střelbu a opět výborné skóre.

Zobrazit fotky