Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
28. - 29.4.2015 - Okrsková kola v kopané - Mc Donald´s Cup 2015
04.05.2015 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

V úterý skončili naši druháci a třeťáci na 3. postupovém místě.
Školu reprezentovali ze 2. B – Robin Šejba a Štěpán Přeslička, ze 3. A – Matyáš Rejhon a ze 3. B – Jakub Galnor, Jan Hanák, Kryštof Janek, Jan Janků, Martin Nášel,  David Ondriš, David Svozil, Tomáš Šťastný,  Matěj Škňouřil, Jakub Zlámal.
Budeme držet palce klukům v dalším – okresním kole.
Ve středu reprezentovali čtvrťáky a páťáky tito žáci: ze 4. A – Filip Kuča, ze 4. B - Buršík David, Kolařík Ondřej, Schneider Petr, Šejba Matěj, z 5. A -  Cagaš Marek, Skopalík Zbyněk, Horák Tomáš, z 5. B -  Hlávka Tadeáš, Holík Adam, Hradil Radim, Štíbr Miroslav. V poměrně silné konkurenci obsadili naši žáci krásné 4. místo.

Zobrazit fotky