Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Okresní kolo Olympiády v českém jazyce
28.03.2015 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

V únoru proběhlo na Středisku volného času Atlas - Bios okresní kolo Olympiády v českém jazyce. V I. kategorii, jež je určena žákům 9. tříd a odpovídajícímu ročníku nižších gymnázií, naši školu reprezentovaly Nikola Jančová z 9.B a Veronika Kaďorková z 9.A, které s velmi vyrovnaným výkonem postoupily ze školního kola. V okresním kole se lépe vedlo Nikole Jančové. Obsadila mezi 52 soutěžícími celkově skvělé  11. místo. a umístila se hned v sousedství reprezentantek gymnázií. Nikole i Veronice děkujeme za bojovné výkony při reprezentaci  školy a přejeme hodně úspěchů v dalším jazykovém vzdělávání po prázdninách (již na středních školách).