Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Okresní finále ve volejbalu dívek a chlapců Přerov
18.05.2014 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Dne 15. 5. 2014 se konalo na hale u Zimního stadionu v Přerově Okresní finále ve volejbalu dívek a chlapců. Naši školu reprezentovali tito žáci a žákyně: Petr Mackovík, Jiří Varhaník, Jan Křístek, Filip Dvořák, Jan Matyáš, Dominik Cagaš, Petr Kavka, Ladislav Hájek, Tereza Vlková, Eliška Antonová, Petra Pospíšilová, Aneta Dostálová, Kateřina Straková, Natálie Rábová, Eva Procházková, Hana Straková a Kateřina Horáková. Děvčata předvedla bojovný výkon, i když byla v soutěži nejmladším družstvem. Skončila na 6. místě. Hoši porazili ZŠ U tenisu Přerov, GJŠ i ZŠ Svisle. Získali 1. místo a postupují do krajského finále. Gratulujeme.