Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Okresní finále v halové kopané v kategorii st. a ml. žáků
20.03.2015 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Dne 19. 3. 2015 se konalo v Přerově okresní finále v halové kopané v kategorii st. a ml. žáků. Lépe si v této soutěži vedlo družstvo ml. žáků ve složení: Komínek Šimon, Lechner Tomáš, Kozák Lukáš, Postava Michal, Fencl Jan, Hanák Tomáš, Kopeček Jan, Kleniar Patrik a Matyáš Gréč. Vyhráli svou skupinu, porazili ZŠ Horní Moštěnice a Gymnázium J. Škody. V bojích o umístění na předních místech porazili ZŠ Za mlýnem a bohužel prohráli v poslední minutě se ZŠ U tenisu. Celkově obsadili krásné 2. místo.

Starší žáci: Cagaš Dominik, Hradil Jakub, Hostášek Josef, Pelant Jan, Mohapl Maxmilián, Plášek Karel, Kuba Dominik, Mlčák Jan a  Šafránek Jan obsadili 5.místo, když ve své skupině prohráli se ZŠ Horní Moštěnice a vyhráli nad Gymnáziem JŠ. V bojích o 4.-6. místo porazili ZŠ Velká Dlážka a prohráli se ZŠ U tenisu. Této soutěže, v halové kopané, se účastnilo 18 týmů a naši chlapci zde předvedli velmi dobrý výkon. Gratulujeme.

Zobrazit fotky