Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Okresní finále škol a víceletých gymnazií ve volejbalu v Přerově
06.04.2015 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Dne 1. 4. 2015 se konalo  na Městské hale v Přerově okresní finále škol a víceletých gymnazií ve volejbalu. Naši školu reprezentovalo družstvo st. žáků a  st. žákyň. Hoši ve složení družstva: Jan Křístek, Dominik Cagaš, Jakub Hradil, Jan Mlčák, Dominik Kuba, Jan Barveníček a Maxmilián Mohapl obsadili 4. místo. Dobře rozehraný zápas s Velkou Dlážkou nedovedli do vítězného konce a také v zápase z GJŠ  a favoritem soutěže Gymnaziem Kojetín prohráli. Dívky si vedly o hodně lépe a  dostaly se na stupně vítězů. V sestavě: Tereza Vlková, Eva Procházková, Kateřina Horáková, Petra Pospíšilová, Kateřina Straková, Hana Straková, Pavlína Zonová a Tamara Zahradníčková vybojovaly 2. místo. Zvítězili nad GJŠ, ZŠ Velká Dlážka B a prohráli pouze jediný zápas, a to se ZŠ Velká Dlážka A. Všem, kteří reprezentovali naši školu na této velmi náročné soutěži, gratulujeme.