Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Okresní finále OVOV - Hranice
29.05.2015 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Dne 26. 5. 2015 se konalo v Hranicích Okresní finále OVOV - Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Naši školu reprezentovali žáci: Karel Plášek, Adam Skřeček, Jan Barveníček, Jan Mlčák, Tereza Vlková, Petra Pospíšilová, Barbora Bůšková  a Vendula  Mašíčková.
Soutěžili v běhu na 60m, ve skoku přes švihadlo 4 způsoby na čas, v trojskoku, v  hodu medicimbalem, v klicích na čas, v driblingu mezi kužely nebo v běhu na 1 km.

Z našich šestibojařů si nejlépe v deštivém počasí vedli: Karel Plášek –získal 3. místo v ročníku 2000 s počtem bodů 4 139 a Vendula Mašíčková, která získala také 3. místo, a to v ročníku 2002 s počtem 2 532 bodů. Diplom a medaili jim předávala mistryně světa v trojskoku Šárka Kašpárková. V ročníku 2000 se na 4. místě umístila Tereza Vlková, v ročníku 2001- 6. místo vybojovala Petra Pospíšilová a na 7. místě se umístila Barbora Bůšková. V ročníku 2000 obsadil Adam Skřeček 4. místo a v ročníku 2001 Jan Barveníček 5. místo. Zraněný Jan Mlčák soutěž nedokončil. Všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Zobrazit fotky