Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Objev s sobě elektrikáře 2016
24.10.2016 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Dne 24. 10. 2016 se žáci Jaroslav Lukáš, Dominik Tomiš z 9. A a Jaroslav Peluha z 9. B zúčastnili soutěže pořádané pro žáky osmých a devátých tříd Objev s sobě elektrikáře. Soutěž byla pořádána Střední školou elektrotechnickou v Lipníku nad Bečvou.
Žáci soutěžili pod dohledem studentů třetích ročníků elektro oborů v sestavování elektrických a  integrovaných obvodů. Během soutěže se nejen dobře bavili, ale rovněž získali nové znalosti a dovednosti jako je práce s profesionálním elektrikářským vybavením nebo umění pájet.
V konečném pořadí se mezi žáky okolních škol vůbec neztratili a obsadili krásné 4., 5. a dělené 11. místo.
Za vzornou reprezentaci školy, díky.
Mgr. Tomáš Fajt

Zobrazit fotky