Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci

Menu

Důležité informace

12.04.2018

Seznam zapsaných žáků do 1. tříd na základní škole ZŠ Želatovská pro školní rok 2018/2019 naleznete zde.

03.04.2018

S platností od 1.4.2018 je v rámci školní Wi-Fi sítě zakázán přístup na vybrané sociální sítě (Facebook, Twitter, ..) a jíné internetové stránky, které primárně neslouží k získávání informací potřebných k výuce. Toto opatření je v souladu s nařízením EU týkající se GDPR.

15.09.2016

09.09.2016

08.09.2016

13.06.2016

Fotogalerii z Akademie k 60. výročí školy můžete shlédnout zde. Jednotlivé fotografie je možné si objednat přímo u Flashfoto Gebauer.

12.06.2016

11.06.2016

Vybrané fotogalerie z akcí naší školy můžete také sdílet v plné velikosti na serveru: http://zelatovska.rajce.idnes.cz/

ARCHIV
Naší přírodou – aneb Zase máme zlato!
16.11.2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Žáci z naší školy byli vylosováni v soutěži Naší přírodou do úvodního kvalifikačního kola, které proběhlo v úterý 14. listopadu v prostorách stanice BIOS.
Jako každý rok se soutěžilo ve 4 oborech: společenstvo lesa, společenstvo vody, společenstvo polí, luk a pastvin a společenstvo lidských sídlišť. Jak starší, tak mladší žáci se utkali se stejně starými soupeři z různých škol přerovského okresu.
Svou premiéru na soutěži si odbyli sedmáci – Tereza Rabinová, Anna Kociánová, Nikola Králíkova a Otto Fialík, všichni ze 7.A. Po těžkém boji získala děvčata jedno třetí a dvě čtvrtá místa, nejlépe se vedlo Ottovi, který vybojoval druhé místo.
V kategorii starších žáků nastoupili Adam Mužík z 9.A, Jiřina Kate Střeláková, Jan Skopal a Šimon Kuchta z 9.B. Klukům chyběl pověstný kousíček štěstí, takže svorně obsadili nádherná druhá místa. No a to nejlepší na konec – Jiřina Kate suverénně vyhrála a tak si vybojovala postup do jarního finále.
K dosaženým umístěním všem gratulujeme a vítězce přejeme opět mnoho štěstí.
Mgr. Vlasta Hlobilová

Zobrazit fotky