Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
NAŠE ZLATÁ STŘÍBRNÁ DĚVČATA !!!
11.12.2014 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

V úterý 9. 12. 2014 se starší žákyně znovu mohly radovat. Po vítězství v okresním kole florbalu si po těžkých zápasech vybojovala 2. místo v krajském kole, které se (po týdenním odkladu kvůli ledovce) opět konalo v Hranicích. Náš tým ve složení Jana Chmelíková, Barbora Vaníčková, Petra Mužíková, Nikola Jančová, Andrea Plhalová, Veronika Polívková, Eliška Frantová, Eva Boháčová, Klára Nováková, Tereza Vlková a Dominika Marková dělil od postupu na mistrovství republiky ČR jen malý krůček. Děvčata neutržila ani jednu porážku. Dobře skórovala nejdříve s Olomoucí 2: 1, pak s Němčicemi na Hané 6:0, dále remízovala s Žulovou 2:2 a v závěru porazila i tým Šumperka 2 : 1.

Bohužel pravidla jsou nemilosrdná. Chyběl nám ve skóre jen jediný gól a také špetka pověstného štěstí. Pro náš úspěch byla charakteristická velmi dobrá týmová práce, přesné přihrávky, výborné útoky i pevná obrana. Je nutno pochválit i výborný výkon brankářky.
Děkujeme Vám, děvčata, za skvělou reprezentaci školy a zároveň Vám gratulujeme k vynikajícímu úspěchu. Jste opravdu naše zlatá stříbrná děvčata!

Zobrazit fotky