Malým Zubrům už začala série turnajů, ...
01.04.2014 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

mladší žáci „C“ vyhráli prestižní turnaj Kasíkův memoriál v Liberci.

Během uplynulého víkendu navázali mladší žáci „C“ na úspěch z Dolného Kubína a pod vedením trenérů Roberta Tarnoczyho a Karla Kundrátka bez ztráty bodu vyhráli prestižní turnaj Kasíkův memoriál v Liberci. Svou hrou potvrdili kvalitu přerovského hokeje a zaslouženě si přivezli putovní pohár, který se podařilo již před nimi získat v roce 2011 žákům 9. třídy.

V sobotu přehráli domácí tým Bílých tygrů Liberec 3:1 a následně České Budějovice 5:1. V neděli získali skalp HC Dukla Jihlava 4:2 a v nervy drásajícím rozhodujícím zápase přehráli Slezan Opava 6:3.
Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Tomáš Suchánek a cenu pro nejproduktivnějšího hráče získal Daniel Ministr.
Přerovský tým hrál v této sestavě:
Brankáři: Tomáš Suchánek
Obránci: Pavel Zeman, Stanislav Svozil, Lukáš Raška, Matyáš Gréč, Zdeněk Kaprál, Šimon Nesvadba
Útočníci: Daniel Ministr, Patrik Tarnoczy, Filip Chytil, Radim Kolařík, Tomáš Hanák, Martin Ryšavý, Jan Fencl, Karel Kundrátek, Lukáš Hudec
Realizační tým: trenéři: Robert Tarnoczy, Karel Kundrátek, vedoucí družstva: Robert Hanák