Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Malým Zubrům už začala série turnajů, ...
31.03.2014 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

mladší žáci „D“ přivezli zlato z Dolného Kubína.

Letošní hokejová sezóna se pomalu krátí, a proto se opět naplno hlásí období turnajů, které završí řadu měsíců hokejové zábavy.
Mladší žáci „D“ se pod vedením trenérů Petra Dočkala a Aleše Verlíka představili 21. – 23. března v Dolném Kubíně, kde skvěle reprezentovali svůj klub i naši školu. Šest výher během tří dnů mezinárodního turnaje přineslo zcela zasloužený zisk nejcennější trofeje!

Přerovský tým obsadil ve své základní skupině po výhrách nad Trebišovem, Topolčany, Minskem a domácím Dolným Kubínem první místo a postoupil přímo do semifinále. V něm nedal šanci Žilině a ve finále přehrál i houževnaté Košice. Nejlepším hráčem celého turnaje byl vyhlášen přerovský útočník Martin Ryšavý.
Na zisku zlatých medailí se podíleli:
Brankáři: František Hošek, Dušan Grmela.
Obránci: Stanislav Svozil, Tomáš Zábranský, Lukáš Raška, Kryštof Urban, Zdeněk Kaprál, Šimon Nesvadba, Jan Skopal.
Útočníci: Daniel Ministr, Patrik Tarnoczy, Radim Hradil, Vladimír Brázda, Ryšavý Martin, Miroslav Štíbr, Adam Holík.

Zobrazit fotky