Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci

Menu

Důležité informace

12.04.2018

Seznam zapsaných žáků do 1. tříd na základní škole ZŠ Želatovská pro školní rok 2018/2019 naleznete zde.

03.04.2018

S platností od 1.4.2018 je v rámci školní Wi-Fi sítě zakázán přístup na vybrané sociální sítě (Facebook, Twitter, ..) a jíné internetové stránky, které primárně neslouží k získávání informací potřebných k výuce. Toto opatření je v souladu s nařízením EU týkající se GDPR.

15.09.2016

09.09.2016

08.09.2016

13.06.2016

Fotogalerii z Akademie k 60. výročí školy můžete shlédnout zde. Jednotlivé fotografie je možné si objednat přímo u Flashfoto Gebauer.

12.06.2016

11.06.2016

Vybrané fotogalerie z akcí naší školy můžete také sdílet v plné velikosti na serveru: http://zelatovska.rajce.idnes.cz/

ARCHIV
Malým Zubrům už začala série turnajů, ...
31.03.2014 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

mladší žáci „D“ přivezli zlato z Dolného Kubína.

Letošní hokejová sezóna se pomalu krátí, a proto se opět naplno hlásí období turnajů, které završí řadu měsíců hokejové zábavy.
Mladší žáci „D“ se pod vedením trenérů Petra Dočkala a Aleše Verlíka představili 21. – 23. března v Dolném Kubíně, kde skvěle reprezentovali svůj klub i naši školu. Šest výher během tří dnů mezinárodního turnaje přineslo zcela zasloužený zisk nejcennější trofeje!

Přerovský tým obsadil ve své základní skupině po výhrách nad Trebišovem, Topolčany, Minskem a domácím Dolným Kubínem první místo a postoupil přímo do semifinále. V něm nedal šanci Žilině a ve finále přehrál i houževnaté Košice. Nejlepším hráčem celého turnaje byl vyhlášen přerovský útočník Martin Ryšavý.
Na zisku zlatých medailí se podíleli:
Brankáři: František Hošek, Dušan Grmela.
Obránci: Stanislav Svozil, Tomáš Zábranský, Lukáš Raška, Kryštof Urban, Zdeněk Kaprál, Šimon Nesvadba, Jan Skopal.
Útočníci: Daniel Ministr, Patrik Tarnoczy, Radim Hradil, Vladimír Brázda, Ryšavý Martin, Miroslav Štíbr, Adam Holík.

Zobrazit fotky