Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Lyžařský výcvikový kurz 2018
16.01.2018 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

V týdnu od 7.- 12. ledna proběhl tradiční lyžařský výcvikový kurz pro žáky 6.- 9. tříd naší školy. Tento rok jsme pro výcvik zvolili osvědčené lyžařské středisko Kohútka a o kvalitní regeneraci a plná břicha se postaral penzion Permoník v Novém Hrozenkově. 
Výcviku se celkem zúčastnilo 44 žáků, 3 učitelé a dva instruktoři. Ačkoliv jsme si zažili velké rozmary letošní zimy- teploty nad nulou, déšť, sluníčko i chumelenici, přesto všechno jsme odjezdili dle plánu a užili si společný týden na horách. 
V 5 družstvech se žáci denně učili novým dovednostem na lyžích i snowboardu. Všichni na konci týdne dokázali hranami svých „prken“ zakrojit do kopce červené/ černé sjezdovky a udělali nám velkou radost.
Jak jsme se měli si můžete prohlédnout zde.

Zobrazit fotky