Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Ledový Mikuláš pro děti z mateřských školek 3.12.2015
07.12.2015 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

ZŠ Želatovská ve spolupráci s hokejovým klubem HC Zubr už podruhé uspořádala odpolední MIKULÁŠSKOU pro děti z mateřských školek. Na ledě bylo připraveno 5 disciplín, které si děti během půlhodiny prošly – děti kreslily, skládaly sněhuláka, střílely plyšákem do brány, házely puky do košů a potýkaly se s překážkovou dráhou.  Ostatní děti provětraly hokejová chodítka a rozjely pověstná zimáková auta.
A potom už nastala tma, zazněla siréna a přišel MIKULÁŠ. Všechny děti si trpělivě poslechl, a protože byl spokojený – všem rozdal mikulášské balíčky. Poděkování patří také žákům naší školy, kteří při této akci opět skvěle pomáhali.

Zobrazit fotky