Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Květinkový den a slavnostní šerpování našich budoucích prvňáčků 2015
20.06.2015 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

V sobotu 20.6.2015 se uskutečnil v pořadí již čtvrtý Květinkový den pořádaný našimi učitelkami a vychovatelkami s pomocí starších žáků naší školy. Děti si v první části odpoledne mohly vyzkoušet různé hry jako skládání puzzle, malování na chodník, jízdu na čtyřkolce aj. V další části odpoledního programu pak pod bdělým dohledem pana ředitele byli naši budoucí prvňáčci šerpováni svými novými třídními učitelkami na "nové školáčky ZŠ Želatovská". Věříme, že se zúčastněným tato akce s občerstvením líbila (příspěvkem bylo i chutné ovoce v rámci projektu "Ovoce do škol") a že se jistě uvidíme na dalších školních akcích.

Zobrazit fotky