Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Krajské kolo ve florbalu starších žáků
12.12.2013 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Dne 10.12.2013 se konalo krajské kolo ve florbalu starších žáků. Do tohoto turnaje se probojovalo 6 škol Olomouckého kraje: RG a ZŠ města Prostějov, G. Čajkovského Olomouc, ZŠ Uničov, ZŠ Žulová, ZŠ Zábřeh a ZŠ Želatovská, Přerov. Naši školu reprezentovali žáci: Michal Hotěk, Jakub Navrátil, Adam Horký, Stanislav Jemelka, Denis Šťastný, Kryštof Klapal, Jakub Machač, Petr Mackovík, Martin Petráš, Lukáš Hlobil a Tomáš Maduda. Hoši vyhráli skupinu A - porazili Prostějov 3:2 a také Olomouc 6:1.

V malém finále A:B2 porazili ZŠ Uničov 3:2 a měli našlápnuto do finále soutěže. Bohužel finálový zápas se ZŠ Žulová pro nás nebyl úspěšný, prohráli jsme po bojovném výkonu 3:1.
Ze soutěže jsme tak přivezli skvělé 2. místo. Gratulujeme.