Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Jedna prohra nás stála postup
29.11.2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

V pondělí 27.11.2017 se konalo okresní kolo ve florbale ml. žáků (6. -7.tříd), kde postoupilo pět nejlepších škol z kola okrskového. Utkání probíhalo v Městské hale v Přerově, kde jsme měli zajištěnou bohatou diváckou kulisu v podobě našich žáků.
Tohoto kola se zúčastnily týmy ze ZŠ 1. Máje Hranice, ZŠ Předmostí Přerov, ZŠ Osecká Lipník n. b. a ZŠ U Tenisu. Naši si na své "konto" připsali tři suverénní výhry, ale bohužel jednu prohru, která tak zajistila první místo a postup chlapcům ze ZŠ 1. Máje z Hranic.
Pro tento školní rok tak naše škola v této kategorii převzala 2.místo, za které všem chlapcům děkujeme a dodatečně gratulujeme.

Zobrazit fotky