Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Hokejová akademie 2015
07.04.2015 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Dne 31. března proběhla v prostorách přerovského zimního stadionu tradiční Hokejová akademie, které se účastnily děti ze všech hokejových tříd. Ty si spolu se svými třídními učitelkami nacvičily vystoupení na ledě, letos na téma písničky, a ukázaly tak, co všechno již na ledě dokáží. Pozadu samozřejmě nezůstala ani děvčata, která projevila, že jsou schopna svým spolužákům na ledě zdatně konkurovat a mohli jsme tak vidět, že děti ve třídách tvoří výborný sportovní kolektiv. Na závěr proběhlo každoroční pasování prvňáčků. Věříme, že se Akademie líbila všem rodičům i ostatním divákům, kterých se sešel překvapivě vysoký počet.

Zobrazit fotky