Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
FLORBAL 3. – 5. třídy - THINK BLUE CUP
13.11.2014 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Už třetím rokem se naše škola zúčastňuje florbalových soutěží, v rámci mládežnického florbalu pro 1. stupeň. Ve středu 12. 11. kluci zahájili  tažení v této soutěži. Poměrně suverénně postoupili do krajské eliminace, ale tam kluky čekají velmi těžké zápasy. Musí se snažit ze všech sil, aby se jim i tady dařilo.

Výbornými sportovními výkony ale i hezkým chováním  naši školu reprezentovali tito žáci: ze 3. B - Galnor Jakub, Hanák Jan, Svozil Stanislav, Škňouřil Matěj, ze 4. B - Buršík David, Koblížek Marián, z 5. B - Grmela Dušan, Hlávka Tadeáš, Holík Adam, Hradil Radim, Kaprál Zdeněk, Nesvadba Šimon, Štíbr Miroslav.

Zobrazit fotky