Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci

Menu

Důležité informace

12.04.2018

Seznam zapsaných žáků do 1. tříd na základní škole ZŠ Želatovská pro školní rok 2018/2019 naleznete zde.

03.04.2018

S platností od 1.4.2018 je v rámci školní Wi-Fi sítě zakázán přístup na vybrané sociální sítě (Facebook, Twitter, ..) a jíné internetové stránky, které primárně neslouží k získávání informací potřebných k výuce. Toto opatření je v souladu s nařízením EU týkající se GDPR.

15.09.2016

09.09.2016

08.09.2016

13.06.2016

Fotogalerii z Akademie k 60. výročí školy můžete shlédnout zde. Jednotlivé fotografie je možné si objednat přímo u Flashfoto Gebauer.

12.06.2016

11.06.2016

Vybrané fotogalerie z akcí naší školy můžete také sdílet v plné velikosti na serveru: http://zelatovska.rajce.idnes.cz/

ARCHIV
Exkurze do Brna 8. třídy 9.11.2017
10.11.2017 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Dne 9.11.2017 vyrazily třídy 8.A, 8.B a část devátých tříd na exkurzi do Brna. Naše první zastávka byla v zábavním vědeckém parku VIDA. Tady jsme si všichni mohli vyzkoušet například odpálit si vodíkovou raketu, otestovat rozsah svého hlasu, stát se hvězdou zpravodajství o počasí, zmrazit vlastní stín, zažít zemětřesení nebo rozpoutat tornádo. Také jsme se zde mohli sklouznout na velké skluzavce i potočit se na kolotoči. Až jsme se dostatečně vyřádili, následoval program zaměřený na zvuk, který jsme mohli nejenom slyšet, ale dokonce i vidět.

Další naše zastávka byla v obchodní galerii Vaňkovka, protože jíst se prostě musí. Pak jsme se pěšky vydali do hrobky Kapucínů. Prohlídka byla velmi zajímavá, takové místo člověk přeci jen denně nevidí. Jelikož jsme se ale kolektivně rozhodli, že mezi mumifikovanými členy Kapucínského řádu nehodláme strávit noc, vydali jsme se plní zážitků a dojmů zpět k domovům. Ovšem to bychom nebyli my, abychom to nevzali ještě přes nějakou tu podívanou. A tak poslední naše kroky vedly ke Staré radnici s Brněnským drakem, což je vlastně zavěšený krokodýl. Celý výlet doprovázela skvělá atmosféra a vzorné chování, takže už teď se všichni těšíme, až budeme moci společně zase někam vyrazit.

Zobrazit fotky