Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci

Menu

Důležité informace

12.04.2018

Seznam zapsaných žáků do 1. tříd na základní škole ZŠ Želatovská pro školní rok 2018/2019 naleznete zde.

03.04.2018

S platností od 1.4.2018 je v rámci školní Wi-Fi sítě zakázán přístup na vybrané sociální sítě (Facebook, Twitter, ..) a jíné internetové stránky, které primárně neslouží k získávání informací potřebných k výuce. Toto opatření je v souladu s nařízením EU týkající se GDPR.

15.09.2016

09.09.2016

08.09.2016

13.06.2016

Fotogalerii z Akademie k 60. výročí školy můžete shlédnout zde. Jednotlivé fotografie je možné si objednat přímo u Flashfoto Gebauer.

12.06.2016

11.06.2016

Vybrané fotogalerie z akcí naší školy můžete také sdílet v plné velikosti na serveru: http://zelatovska.rajce.idnes.cz/

ARCHIV
Do práce na kole
24.05.2018 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Cílem projektu “Do práce na kole” je motivovat co nejvíce lidí, aby jako dopravní prostředek po městě používali jízdní kolo, nebo jakoukoli bezmotorovou formu dopravy včetně běhu a chůze. Když lidé přestanou denně jezdit autem, zlepší tak nejen svou kondici, náladu a možná i vztahy s kolegy, ale přispějí i k čistšímu ovzduší a celkově příjemnějšímu a bezpečnějšímu městu.
Do práce na kole je týmová soutěž pro všechny, kdo sestaví tým o minimálně dvou a maximálně pěti členech, a pravidelně spolu s kolegy dojíždí během měsíce května do práce na kole.
V rámci soutěže se účastníci mohou zapojit hned do několika soutěžních kategorií zaměřených na pravidelnost, délku jízdy, kreativitu aj.
Z řad našich zaměstnanců se zapojily: Světlana Netopilová a p. uč. Aneta Školoudová, které na pracoviště dojíždí z Přerova a jejich pravidelnost je téměř 100%. Paní učitelka Sabina Macháňová jezdí na svém kole z Hranic, proto četnost jejich jízd není tak pravidelná (zejména kvůli předpovědi počasí), ale zato zvedá skóre týmu v počtu ujetých km.

Zobrazit fotky