Základní škola Želatovská
UpolLogo
Fakultní škola
Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Beseda s účastníky MS v Moskvě
25.05.2016 | Vložil: PhDr. Pavel Opatrný

Postupně sbírali zkušenosti s hokejem v žákovských, dorosteneckých i juniorských kategoriích za přerovské Zubry, až se hokej stal nedílnou součástí jejich života. O dlouhé a tvrdé cestě do české reprezentace a hlavně o zážitcích z posledního mistrovství světa v hokeji v Moskvě přišli pobesedovat Martin Zaťovič a Tomáš Kundrátek. Všichni přítomní žáci je přivítali bouřlivým potleskem a po chvíli již stíhala oba borce spousta otázek. Oba hráči celou dobu trpělivě a s úsměvem odpovídali na někdy až všetečné otázky a na závěr akce ochotně rozdávali a podepisovali kartičky nekonečnému zástupu obdivovatelů.

Vlasta Hlobilová

Zobrazit fotky